Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Serwis hotelarski
Rozbudowa Hotelu Meridian na półwyspie helskim


W Chałupach na Półwyspie Helskim będącym polską mekką surferów i kitesurferów trwa rozbudowa Hotelu Meridian w Chałupach. Dobudowana część hotelowa spełniać będzie przede wszystkim funkcje rekreacyjne w połączeniu z wypoczynkiem w SPA. Hotel Meridian mając na uwadze komfort i troskę o relaks ciała i ducha swoich gości wprowadza do oferty hotelowej również usługi SPA. Zakończenie prac planowane jest już na początek kwietnia 2012.

Dobudowana część rekreacyjna posiadać będzie basen z masażami wodnymi, jacuzzi wewnętrzne, salkę fitness oraz kompleks saun, salon kosmetyczny oraz gabinet masażu. W nowej części hotelowej znajdą się również 4 przestronne komfortowo wyposażone pokoje z bezpośrednim widokiem na Zatokę Pucką oraz sala konferencyjna z profesjonalnym sprzętem multimedialnym na kameralne spotkania biznesowe lub szkolenia.
 
Projekt rozbudowy hotelu i SPA przygotowała firma ……a jej realizacja możliwa jest dzięki współpracy z firmą Festbud. Dwukondygnacyjny budynek połączony będzie krytym oszklonym łącznikiem nie tylko na parterze, ale również na piętrze, który zapewni swobodną komunikację w obrębie hotelu. W wystroju wnętrza dominować będą jasne barwy w nowoczesnej aranżacji.
 
Piotr Witczuk, dyrektor Hotelu Meridian w Chałupach mówi, że hotel od wiosny będzie mógł zaproponować gościom poszerzoną ofertę wypoczynkową w połączeniu z pełną odnową biologiczną. „Myślę, że wiadomość o budowie nowego SPA, ucieszy nie tylko naszych stałych gości, ale zachęci do przyjazdu również nowe osoby” - dodaje.
 
Oferta hotelowo-rekreacyjna wraz z uruchomieniem SPA zostanie tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję, zarówno osoby wypoczywające indywidualnie, jak rodziny z dziećmi.
 
Hotel Meridian położony w Chałupach na malowniczym Półwyspie Helskim oferuje w pełni wyposażone pokoje oraz komfortowe apartamenty, których większość posiada widok na Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości pozostaje również restauracja, której specjalnością są dania ze świeżych ryb bałtyckich, przyrządzanych według tradycyjnych receptur. Hotel proponuje swoim gościom szereg atrakcji dodatkowych tj. bilard, piłkarzyki stołowe, stół do tenisa oraz plac zabaw dla dzieci w ogrodzie hotelowym, możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walkingu i rowerów. Do dyspozycji gości biznesowych ponadto pozostaje sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Bliskość piaszczystej plaży, kojący nadmorski klimat i oczywiście profesjonalna obsługa dbająca o komfort pobytu każdego gościa to największe atuty hotelu.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000