Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
29.05.2023
poniedziałek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Serwis hotelarski
Nowy hotel Grupy Hotelowej Orbis


Grupa Hotelowa Orbis otworzyła nowy kompleks hotelowy ibis i ibis budget Warszawa Reduta. Na uroczystość przybyło mnóstwo znakomitych gości, którzy mogli zwiedzić hotele znajdujące się w sercu zielonej Ochoty.
 
Na wydarzeniu prowadzonym przez Annę Popek pojawili się między innymi Cezary Pazura, Bartosz Obuchowicz z żoną, Monika Mrozowska z mężem i Aleksandra Nieśpielak. W samo południe 21 maja br. odbyła się ceremonia otwarcia hoteli ibis i ibis budget Warszawa Reduta. Uroczystość rozpoczęło przemówienie Wiceprezesa Zarządu Grupy Accor ds. Operacyjnych Yann Caillère, który przybył z Francji specjalnie na to wydarzenie.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi hotele przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. dołączyły do szerokiego grona obiektów zarządzanych przez Orbis S.A. Po oficjalnej części uroczystości Anna Popek zaprosiła gości do obejrzenia obu hoteli. Wszystkim zaprezentowane zostały nowe pokoje ibis stworzone zgodnie z koncepcją "Coquelicot" charakteryzujące się ciepłą kolorystyką i elementami z naturalnych materiałów. W pokojach typu "Cocoon" w hotelu ibis budget goście podziwiali m.in. jego ergonomię oraz prysznic z diodami LED zmieniającymi barwę w zależności od temperatury wody. Pomieszczenia zostały wyposażone w płaskie telewizory z panelem umożliwiającym podłączenie multimediów oraz duże lustro cieszące się powodzeniem wśród Pań.

Uroczystość uświetnił występ zespołu Avocado znanego z popularnego programu telewizyjnego "X Factor", który przygotował i zaprezentował jingiel z muzyką reklamową rodziny ibis. Po koncercie odbyła się zabawa z nagrodami, w której do wygrania były vouchery na nocleg w wybranym hotelu ibis i ibis budget oraz wygodne poduchy do siedzenia tzw. fatboy-e.

Razem z gośćmi bawiły się również gwiazdy polskiego show - biznesu: Cezary Pazura, Bartosz Obuchowicz z żoną Katarzyną, Monika Mrozowska z mężem Maciejem, Małgorzata Lewińska, Aleksandra Nieśpielak, Olga Borys z Wojciechem Majchrzakiem, Robert Moskwa, Ewa Gorzelak, Andrzej Nejman, Anna Gzyra, Marta Powałowska, Lidia Kopania oraz Kuba Świderski. Aktorzy jak i goście chętnie pozowali w profesjonalnie zaaranżowanym studiu fotograficznym z kolorowymi poduszkami symbolizującymi logo marek ibis.

Specjalnie na tę okazję kucharze hotelowej restauracji Oopen Pasta & Grill przygotowali wykwintne menu. Ku uciesze smakoszy serwowane było między innymi sushi, terrine z łososia, cappelletti z prosciutto, tortelli z borowikami i egzotyczne kremy oraz musy.

Nowy kompleks ibis i ibis budget Warszawa Reduta dołączył tym samym do rodziny hoteli ibis działających w ponad 53 krajach na całym świecie. Doskonała lokalizacja oraz komfort na najwyższym poziomie w segmencie hoteli ekonomicznych zachwyci zarówno podróżujących służbowo, jak i w celach turystycznych.
 
Źródło:www.tur-info.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000