Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Serwis hotelarski
Krakowski Logos hotelem przyjaznym seniorom


W Krakowie ruszyła akcja Miejsce przyjazne seniorom, a jako pierwszy specjalną ofertę – gwarantującą osobom starszym najkorzystniejsze ceny zaproponował trzygwiazdkowy Hotel Logos.

Jesień życia to idealny czas na odpoczynek i zwiedzanie. W zachodniej Europie i USA seniorzy to szczególnie hołubiona grupa turystów. Również polska branża turystyczna zaczyna zwracać uwagę na tę grupę klientów. W Krakowie ruszyła akcja Miejsce przyjazne seniorom, a jako pierwszy specjalną ofertę – gwarantującą osobom starszym najkorzystniejsze ceny zaproponował trzygwiazdkowy Hotel Logos.

Wysokie emerytury i sporo wolnego czasu pozwalają zachodnim turystom odbywać co roku ekskluzywne wycieczki i czynią z nich ważną grupę klientów. Starsi goście mogą liczyć na specjalnie im dedykowane, atrakcyjne oferty, do których dopłaca Unia Europejska lub rządy poszczególnych krajów. Tak jest na przykład w wypadku Hiszpanii i Tunezji, gdzie rządowe dopłaty do urlopu otrzymują osoby w wieku 50 +.

Również w naszym kraju przemysł turystyczny zaczyna zwracać uwagę na tę grupę klientów. Pojawiają się pierwsze oferty kierowane specjalnie do osób starszych i serwisy internetowe je gromadzące. Pod koniec maja ruszył w Krakowie projekt Miejsce przyjazne seniorom, którego celem jest wypromowanie kawiarni, sklepów, instytucji kulturalnych, ośrodków rekreacji i innych miejsc, które stwarzają przyjazną atmosferę dla seniorów i dostosowują się do ich potrzeb.

Jako pierwszy z krakowskich hoteli ofertę dedykowaną osobom starszym przygotował trzygwiazdkowy Hotel Logos. Hotel zapowiada nie tylko szczególną opiekę nad starszymi turystami, mogą oni liczyć także na najniższą cenę. Zniżka w hotelu Logos dla osób w wieku  50+,  wynosi 15 % na noclegi i 15 % na wszystkie posiłki w restauracji hotelowej. Hotel zaaranżował też pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. – Zoptymalizowaliśmy naszą ofertę pod kątem potrzeb i możliwości finansowych seniorów. Ta oferta to także część polityki odpowiedzialności społecznej, jaką prowadzimy. Wcześniej angażowaliśmy się m.in. we współpracę z Fundacją Jasia Meli „Nie jesteś sam” – wyjaśnia Anna Górak, Dyrektor Hotelu.

Kraków to miasto oferujące seniorom wielką paletę atrakcji. Starszym gościom proponujemy zazwyczaj udział w koncercie, wyjście do teatru lub zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Ale trafiają się też tacy, którzy wolą wizytę w Aquaparku. Weekend w Krakowie to doskonały pomysł na prezent dla rodziców lub dziadków. Możliwe, że niedługo ta oferta dorówna popularnością „romantycznemu weekendowi”, propozycji jaką Hotele przygotowują dla zakochanych – opowiada Agnieszka Urbańczyk - kierownik recepcji Hotelu Logos.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Rational Robvita Robot - Coupe Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000