Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Serwis hotelarski
Hotele klasy średniej wkraczają na Polski rynek


Globalny kryzys finansowy ostatnich lat wywołał wzrost popytu na hotele klasy ekonomicznej. Zarówno biznesmeni, jak i turyści coraz chętniej korzystają z usług hoteli klasy średniej ze względu na ich wysoki standard i niewygórowaną cenę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, PBG Erigo podjęło się realizacji w Świnoujściu pierwszego w Polsce hotelu marki Hampton by Hilton, który przyjmie swoich Gości w pierwszym kwartale 2012 roku.

Kondycja branży hotelarskiej w Polsce jest coraz lepsza. W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania międzynarodowych sieci hotelowych naszym rodzimym rynkiem. Potencjał Polski  doceniła m.in. renomowana marka Hilton Worldwide, która słynie z wysokiej klasy luksusowych hoteli oraz ekskluzywnych apartamentów.

Niewiele osób jednak wie, że w swoim portfolio ta słynna sieć posiada obiekty klasy ekonomicznej. Marka Hampton by Hilton liczy ponad 1 800 hoteli na całym świecie i do tej pory znana była głównie na rodzimym, amerykańskim rynku. Dopiero od niedawna hotele tej marki są obecne w Europie, a w pierwszym kwartale 2012 roku Hampton by Hilton zadebiutuje w Polsce.

 – Polska dla hoteli ekonomicznych to perspektywiczny rynek z dużą liczbą potencjalnych lokalizacji dla tego segmentu. Do inwestowania w hotele średniej klasy zachęca wzrastający na nie popyt oraz ich większa odporność finansowa na wahania rynku.  I co ważne – firma przy inwestowaniu w hotel klasy ekonomicznej może liczyć na odzyskanie kapitału znacznie szybciej niż w przypadku luksusowego obiektu – wyjaśnia Agata Schmidt, Dyrektor ds. rozwoju biznesu hotelowego w firmie PBG Erigo, inwestora nieruchomości.

Wysoka jakość w przystępnej cenie
Hotele ekonomiczne są przeznaczone dla biznesmenów oraz wymagających turystów. Charakterystyczna dla tej klasy hoteli jest rozsądna cena oraz funkcjonalność budynku.

Nasza oferta będzie skierowana do Klientów, których głównym kryterium wyboru jest dobra lokalizacja oraz dostępne w pokojach udogodnienia. Dzięki swojemu położeniu hotel spełni oczekiwania osób, które szukają kameralnego miejsca, w bliskiej odległości od plaży, a jednocześnie chcą mieć niewielki dystans do centrum miasta i korzystać z atrakcji, jakie zapewnia kurort – mówi Małgorzata Kraśniewska, Dyrektor Generalny hotelu Hampton by Hilton.

Jesteśmy przekonani, że gwarantem wiarygodności i jakości hotelu będzie silna marka, która zachęci do odwiedzin polskiego wybrzeża i samego Świnoujścia również zagranicznych Gości – dodaje.

Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu spełnia szereg wymogów, które obowiązują w każdym hotelu sieci Hilton. Nad przygotowaniem projektów i realizacją wnętrz obiektu w Świnoujściu pracowała firma db GROUP Jezierska Janiszewski sp.j.

Przestrzeń hotelu została zaprojektowana w taki sposób, aby sprzyjała nawiązywaniu kontaktów pozabiznesowych. Dlatego w planie budowy uwzględniono m.in.: stylowe lobby, salę fitness i osobną salę do pracy. Goście do swojej dyspozycji będą mieć również nieodpłatnie bezprzewodowy Internet.

Budowa hotelu jest już ukończona, obecnie trwają prace wykończeniowe i wyposażanie wnętrz. Na przyjezdnych Gości będą czekać 104 pokoje, które słyną z elegancji i wygody na całym świecie.

Przede wszystkim gościnność
Bądź gościnny – to motto przyświeca wszystkim inwestycjom firmy Hilton Worldwide. Dlatego dyrekcja hotelu przywiązuje dużą wagę do znalezienia odpowiedniego personelu. Proces rekrutacji trwa już od kilku miesięcy:

Szukamy kompetentnych osób, które spełnią wszystkie wymogi stawiane przez sieć Hilton Worldwide. Swoim pracownikom gwarantujemy pracę na atrakcyjnych warunkach, z możliwościami rozwoju zawodowego – mówi Małgorzata Kraśniewska, Dyrektor Generalny hotelu Hampton by Hilton. – Miła obsługa i wyjątkowa atmosfera będzie stanowić gwarancję pełnej satysfakcji z pobytu Gości w naszym hotelu – dodaje. 

O atrakcyjności Hotelu Hampton by Hilton świadczy również jego lokalizacja – budynek znajduje
się w zachodniej części miasta, w pobliżu nadmorskiej promenady. Międzynarodowych Gości może zachęcić dobry dojazd zarówno z Niemiec – granica przebiega zaledwie 1,5 km od hotelu, jak i Skandynawów, którzy dzięki terminalom promów morskich mogą bez problemu dostać się do Świnoujścia z Danii i Szwecji.
 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000