Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
5 gwiazdek w Rzesz...
Hotel Koronny w Za...
Sieć Best Western ...
Trzygwiazdkowy hot...
Pierwszy w Polsce ...
Bristol Tradition ...
IV edycja kampanii...
Hotele Diament z n...
Pierwszy hotel Bes...
Hotelarze nie zaro...
Nowy hotel Grupy H...
Hotel Krasicki - n...
Hotelarze kontra r...
Pierwszy hotel z m...
„Morskie opo...
Accor ma już 150 h...
Dziedzictwo Kulina...
Hotel w kinie?
Bakterie w Hotelu
Pałac w Kurozwękac...
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Fanex
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Serwis hotelarski
Hotel Krasicki - najlepszym hotelem na świecie


Hotel "Krasicki" z Lidzbarka Warmińskiego został laureatem światowej nagrody hotelarskiej. Uzyskał główne nagrody w kategorii "Architektura i design" w konkursie światowego stowarzyszenia hoteli - International Best Hotel Awards.

Podczas uroczystej gali International Best Hotel Awards, która odbyła się w hotelu Savoy w Londynie, przyznano nagrody najlepszym hotelom na świecie. W tym roku mamy prawdziwe powody do dumy - Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zwyciężył w kategorii „Best New Hotel Construction & Design” w każdym z kolejnych etapów konkursu. Zdobył nagrodę dla najlepszego obiektu w Polsce, Europie i na świecie, pokonując około kilkuset konkurentów ze wszystkich kontynentów!

fot: www.hotelkrasicki.pl

Hotel Krasicki urządzony w XIV-wiecznych wnętrzach, działa zaledwie od maja 2011 roku, a już otrzymał wiele prestiżowych nagród (Luksusowa Marka Roku 2011, Wydarzenie Roku 2011 w kategorii Inwestycja Roku) i nominacji (do nagrody Hotel z Pomysłem oraz w Plebiscycie Hotel Roku 2012 w kategorii Premiera). Ta jednak jest wyjątkowa – stawia go w gronie najlepszych i najpiękniejszych hoteli na świecie.

W ramach konkursu International Best Hotel Awards od 18 lat wyróżnia się najlepsze obiekty na całym świecie. W pierwszym etapie wyłaniani są zwycięzcy poszczególnych krajów, następnie regionów i ostatecznie wybierany jest najlepszy hotel na świecie w każdej z 13. kategorii, m.in. Najlepszy Hotel, Najlepszy Mały Hotel, Najlepszy Hotel Konferencyjny, Najlepszy Hotelowy Marketing czy Najlepsza Hotelowa Strona Internetowa.

"W kategorii światowej w finale oprócz nas znalazły się hotele z Dubaju, Indonezji czy Islandii. Wygraliśmy niemal jednogłośnie. To dla nas wielki prestiż i wielka reklama na całym świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To sukces, na jaki nie liczyliśmy - powiedział PAP Andrzej Dowgiałło, współwłaściciel hotelu - Jury dopytywało, jacy światowi designerzy urządzali nam ten hotel. Byli zdumieni, że to lokalni architekci"– przyznał z dumą.

Wspaniały obiekt powstał na niszczejących od wielu lat budynkach Przedzamcza Zamku Biskupów Warmińskich. Andrzej Dowgiałło – miłośnik obiektów historycznych, zdecydował się na przywrócenie temu miejscu jego dawnego blasku. Do współpracy zaprosił świetny zespół architektów z Olsztyna – Katarzynę i Grzegorza Dżus, prowadzących pracownię DżusGK Architekci. To oni przygotowali projekt, nadzorowali jego realizację i byli odpowiedzialni za wystrój wnętrz.

Ścisła współpraca z wojewódzkim konserwatorem zabytków pozwoliła zachować wyjątkowy charakter tego miejsca i daje możliwość obcowania z prawie 700-letnią historią. Aranżacja pokoi, Centrum Wellness, SPA i Biblioteki zapiera dech w piersiach. Przeszłość splata się ze współczesnością w zachwycający sposób.

Dowgiałło podkreślił, że firmy wykonawcze i podwykonawcze, które pracowały przy budowie i urządzaniu projektu także funkcjonują na lokalnym rynku. Inwestycja kosztowała 60 mln zł, z czego 15 mln to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Hotel Krasicki jest jedynym nagrodzonym polskim hotelem w konkursie International Best Hotel Awards. Przed laty startował w nim hotel z Poznania, jednak nie zdobył nagrody.

Krasicki, oprócz świadczenia usług typowych dla branży hotelarskiej, zajmuje się również mecenatem sztuki i działalnością kulturalną. Nawiązuje przy tym do tradycji dworskich i spuścizny pozostawionej przez Biskupów Warmińskich – jednych z najważniejszych postaci na politycznej arenie międzynarodowej.

Celebrowanie imienin Ignacego Krasickiego, współorganizacji międzynarodowych festiwali kulinarnych, cykl „Sztuka Kultury”, to tylko kilka z wielu przykładów działalności tego wspaniałego obiektu.

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut Belfood
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000